O nas

POZNAJ NAS

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z osuszaniem budynków, ścian, podłóg oraz wszystkich powierzchni, które zostały zalane. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży na rynku polskim oraz zagranicznym. Jesteśmy właścicielami profesjonalnego sprzętu i doskonale znamy się na tym, co robimy. Mamy za sobą wiele szkoleń potwierdzonych certyfikatami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy darmowy dojazd do poszkodowanego oraz bezpłatną wycenę. Nasze usługi świadczymy zupełnie bezgotówkowo, oczywiście przy aktywnej polisie ubezpieczeniowej naszych Klientów.

Jesteśmy dostępni 24h/7, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że temat osuszania budynków jest bardzo ważny i często niezwykle pilny. Ponadto zapewniamy kontrolowanie całego procesu osuszania, a nasze metody dostosowujemy indywidualnie do każdej sytuacji.

10 lat doświadczenia

Profesjonalny sprzęt

Wykwalifikowany zespół

Darmowy dojazd i wycena

Pracujemy 24h/7

Bezgotówkowe rozliczenie

Nasza firma świadczy usługi bezgotówkowego rozliczania się z Klientem. Usuwamy szkodę, pomagamy w relacjach z ubezpieczycielem, tworzymy niezbędną dokumentację.

Wykwalifikowana kadra

Nasza ekipa składa się z doświadczonych pracowników, którzy od lat zajmują się osuszaniem zalanych powierzchni z zastosowaniem najwyższej jakości technologii.

Elastyczny czas pracy

Swój czas pracy dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów. Świadczymy usługi 24h/7, ponieważ wiemy, że zalania budynków wymagają nagłej reakcji.

Szybka lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik i urządzeń jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie zlokalizować problem i natychmiast zaproponować rozwiązanie.

ZOBACZ

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Cenimy Twój czas, dlatego przygotowaliśmy zestaw pytań i odpowiedzi, które często padają podczas rozmowy telefonicznej.

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7