Odgrzybianie ścian

Odgrzybianie ścian – specjalistyczne usuwanie grzyba i pleśni

Wiele osób zmaga się z brzydko wyglądającym grzybem lub pleśnią, który ma również specyficzny, nieprzyjemny zapach. Skąd bierze się pleśń w piwnicy, domu, mieszkaniu lub innym budynku? Grzyby i pleśnie to efekty nadmiernej wilgoci w domu, która pojawia się zarówno w starszym budownictwie, jak i w nowo powstałych obiektach. Jak z nią walczyć? Najskuteczniejszą metodą jest odgrzybianie ścian wykonane przez profesjonalistów z branży, którzy mają wiedzę, urządzenia oraz umiejętności zastosowania odpowiedniej techniki w zależności od sytuacji. Odgrzybianie ścian to wiele czynności, które przeprowadzone w umiejętny sposób pozwalają całkowicie pozbyć się problemu z zagrzybieniem w budynkach.

Odgrzybianie ścian budynku – wyeliminuj szkodliwe konsekwencje

Jako specjaliści z branży odgrzybiania zawilgoconych budynków swoje działania rozpoczynamy od znalezienia przyczyny powstawania grzyba i pleśni. Nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę ekspertów, profesjonalne mierniki oraz duże doświadczenie, dlatego w szybkim czasie wyjaśnimy przyczynę powstawania grzybów w Twoim domu lub innym obiekcie. My jako profesjonaliści, skupiamy się na eliminacji grzyba, a nie tylko na jego zamaskowaniu. Dla nas kluczowa jest skuteczność i kompleksowe usunięcie problemu, a nie jedynie jego zaretuszowanie.


Profesjonalne odgrzybianie ścian – Jak działamy!

Znalezienie przyczyny grzybów i pleśni.

  • zdiagnozowanie przyczyn powstawania zagrzybienia.
  • Określenie skali oraz rodzaju zagrzybienia

Profesjonalne usuwanie szkody

  • Usuwanie wykwitów, przebarwień ze ścian, stropów i posadzek.
  • Zastosowanie odpowiednich preparatów, środków i płynów na odgrzybianie ścian.

Ozonowanie

  • Przeprowadzenie skutecznego procesu ozonowania pomieszczeń.

Koszt odgrzybiania ścian

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odgrzybianie ścian. Cena odgrzybiania ścian zależny jest od wielu czynników. Na cenę za odgrzybianie wpływa między innymi ilość metrów pokryta nieprzyjemnym grzybem, stan zagrzybienia, techniki konieczne do zastosowania, preparaty niezbędne do użycia, a także wiele innych aspektów. W związku z tym, aby poznać cenę usługi odgrzybiania ścian, skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy na wycenę lub podamy Ci orientacyjny koszt usługi przez telefon.

Konsekwencje zagrzybionych pomieszczeń – Czy grzyb w budynku jest szkodliwy?

Wiele przesłanek i licznych badań wskazuje na to, że nadmierna wilgoć prowadząca do powstawania grzybów i pleśni jest bardzo szkodliwa dla ludzkiego organizmu. Toksyczne działanie grzybów negatywnie wpływa na ludzi i zwierzęta i jest zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia, ponieważ grzyby przyczyniają się m.in. do problemów z oddychaniem, problemów z płucami, alergią, chorobami zatok, problemami skórnymi, a także nawracającymi bólami głowy czy bólami i podrażnieniem oczu. W związku z tym walka z wilgocią i grzybami jest konieczna w każdym pomieszczeniu i budynku, gdzie przebywają osoby lub zwierzęta.

Zobacz inne nasze usługi:

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7