Osuszanie hal i magazynów

PROFESJONALNE OSUSZANIE HAL I MAGAZYNÓW

Specjalizujemy się w świadczeniu usług osuszania w branży przemysłowej, skierowanych do wszystkich gałęzi przemysłowych, w których pojawia się problem. Nadmierne gromadzenie się wilgoci w wyniku procesów technologicznych oraz magazynowych wymaga szybkiego działania ze strony fachowców, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz urządzenia.

W JAKIM CELU STOSUJE SIĘ OSUSZANIE HAL PRODUKCYJNYCH I MAGAZYNÓW?

Osuszanie hal i magazynów jest niezbędne w celu zabezpieczenia materiałów, produktów lub surowców przed zawilgoceniem i poniesieniem dodatkowych kosztów.

Swoje działania wykonujemy sprawnie i skutecznie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, analizując zaistniałą sytuację oraz wybierając najefektywniejsze sposoby osuszania hali produkcyjnych i magazynów. Najczęściej zalaniu ulegają zarówno mury, posadzki, jak i wyposażenie budynków. Bardzo ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi również na zalane elementy, których nie widzimy, np. warstwy izolacyjne lub kanały kablowe. W sytuacji zalania powodziowego trzeba zwrócić szczególną uwagę na samą wodę powodziową, która niesie ze sobą wiele szkodliwych zanieczyszczeń, zarówno organicznych, jak i chemicznych. W takich sytuacjach niezbędne jest zastosowanie odpowiednich technik związanych z dezynfekcją i gruntownym oczyszczaniem zalanych powierzchni.

OSUSZANIE HAL I MAGAZYNÓW – STOSUJEMY PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Pracę osuszaczy wspieramy dodatkowymi urządzeniami takimi jak wentylatory, dmuchawy, nagrzewnice i promienniki podczerwieni. Posiadamy doświadczenie w realizacji wielu zleceń m.in. dla branży spożywczej, meblarskiej oraz budowlanej.

Zobacz inne nasze usługi:

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7