Pomiar wilgotności ścian

Pomiar wilgotności jest bardzo istotny w kwestii określenia stanu zawilgocenia pomieszczenia oraz ustalenia, jakie czynniki ten stan powodują. W celu dokonania wiarygodnych obliczeń proces ten powinno wykonać się przed rozpoczęciem osuszania oraz w późniejszym etapie, aby określić skuteczność osuszania zawilgoconych powierzchni.

Skuteczny pomiar wilgotności ścian – Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Posiadamy wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów, dzięki którym możemy dokonać wiarygodnego pomiaru przepływu, nieszczelności uszczelnień, zbyt wysokiej lub za niskiej wilgotności materiałów, wykrywania skraplania oraz nieszczelności przepływów. Każde z tych działań realizujemy z największą precyzją, aby pomiar wilgotności był w pełni przydatny i rzetelny.

Kiedy pomiar wilgotności ścian okazuje się niezbędny?

Pomiary wilgotności najczęściej stosowane są przed osuszaniem budynków lub pomieszczeń np. obiektów przemysłowych, wykonywanych na podstawie diagnostyki budowlanej, jak i analizy istniejących szkód. Procesowi pomiaru wilgotności możemy poddać zawilgocone budynki, mieszkania, domy, ale również posadzki, tynki, ściany czy strefy izolacji. Taki pomiar daje wiele możliwości wykrycia awarii oraz otrzymania niezbędnych informacji.

Dlaczego warto dokonywać pomiaru wilgotności?

Zawartość wilgotności w powietrzu ma bardzo duży wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka, ale także na stan budynków i materiałów w nim występujących. Wilgotność silnie uzależniona jest od temperatury powietrza – im temperatura powietrza wyższa, tym więcej pary wodnej się w nim znajduje. Ponadto wilgotność powietrza jest bardzo istotnym parametrem, który określa jakość powietrza znajdującego się w pomieszczeniu.

Gdzie realizujemy usługę pomiaru wilgotności?

Usługę pomiary wilgotności wykonujemy w całej Małopolsce, dlatego dotrzemy pod wskazany przez Ciebie adres m.in. do Krakowa, Niepołomic, Wieliczki, Gdowa, Tarnowa, Brzeska, Nowego Sącza, Limanowej, Olkusza, Skawiny, Wadowic, Oświęcimia czy Myślenic. Zadzwoń i zamów pomiar wilgotności w swoim domu, mieszkaniu, biurze lub innej nieruchomości.

Co jeszcze wykonujemy? Szybka pomoc podczas zalania, skuteczne metody osuszania

Jesteśmy specjalistami w branży osuszania, a na rynku działamy już od ponad 10 lat. W naszej ofercie znajdziesz zatem szeroki zakres usług związanych z osuszaniem budynków po zalaniu, osuszaniem po pożarze, osuszaniem po powodzi. Stosujemy jedynie sprawdzone metody osuszania, które są skuteczne i przynoszą zamierzone efekty. Zajmujemy się osuszaniem domów, osuszaniem mieszkań, osuszaniem piwnic, osuszaniem podposadzkowym, a swoje działania wykonujemy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz inne nasze usługi:

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7