Osuszanie po zalaniu

PROFESJONALNE OSUSZANIE PO ZALANIU

Osuszanie po zalaniu jest niezbędną czynnością wykonywaną przez naszą firmę w wyniku uszkodzeń rur kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, instalacji wodnej, a także wielu innych awarii. Każda z przyczyn powinna zostać odpowiednio sprecyzowana i w szybkim tempie usunięta.

Nasza firma specjalizuje się w terminowym i profesjonalnym osuszaniu zalanych powierzchni – domów, mieszkań, biur czy innych przestrzeni użytkowych. Mamy na swoim koncie wiele realizacji osuszania wielkopowierzchniowych budynków, które wymagały odpowiedniego przygotowania, doświadczenia oraz profesjonalnego sprzętu.

Osuszamy mieszkania, domy jednorodzinne, w zabudowie szeregowej, pomieszczenia biurowe i usługowe, biurowce, hotele, motele, piwnice, garaże, hale magazynowe lub produkcyjne, a także obiekty w budowie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

PROCES OSUSZANIA PO ZALANIU

Zbyt długo przebywająca woda oraz osady po zalaniu wewnątrz budynków wpływają destrukcyjnie na same ściany, podłogi, jak i przedmioty tam się znajdujące. Zalane powierzchnie mogą spowodować pojawianie się pleśni i grzybów, które negatywnie wpływają na zdrowie i są trudne w pozbyciu się ich. Przebywająca zbyt długo w pomieszczeniu woda wnika w ściany, powodują pojawienie się wilgoci, a tym samym nieprzyjemnych zapachów, puchnięcia i odkształcania się elementów konstrukcyjnych, a także rozwarstwiania się farby i tynków.

OSUSZANIE PO ZALANIU – JAK DZIAŁAMY

Od wielu lat przykładamy wszelkich starań, aby nasze działania wywoływały zamierzone efekty. Po pierwsze zajmujemy się usunięciem znajdujących się w pomieszczeniach przedmiotów w celu ich zabezpieczenia, jak również oczyszczaniem ścian i podłóg z występujących nieczystości. Wykonywane przez nas pomiary wilgotności pomagają nam w zlokalizowaniu najbardziej namokniętych punktów w pomieszczeniu i właśnie te powierzchnie będą wymagać wzmożonego osuszania. Dobór odpowiedniej metody osuszania oraz sprzętu dostosowywany jest do poziomu zalania danego miejsca.

Osuszamy.pl – jakość, terminowość, profesjonalizm

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się osuszeniem zalanych powierzchni, doskonale trafiłeś! Posiadamy doświadczenie w branży, wykwalifikowaną kadrę oraz specjalistyczny sprzęt. Te elementy pozwalają nam wykonywać nasze usługi na bardzo wysokim poziomie, w szybkim czasie przy rozliczeniu bezgotówkowym. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń. Udzielimy Ci odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące osuszania po zalaniu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki odpowiedniej wiedzy, praktyce oraz wysokiej jakości sprzętom realizuje zlecenia związane z osuszaniem zalanych powierzchni. Niezbędne jest precyzyjne wykonywanie kolejnych etapów, które przyczyniają się do uzyskania ostatecznego efektu.

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7