Od ponad 10 lat zajmujemy się profesjonalnym osuszaniem mieszkań, domów oraz innych nieruchomości na terenie całej Małopolski. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Nasze usługi realizujemy przez 24h/7 i skutecznie radzimy sobie z problemem zalania. Po każdej takiej usłudze, jeśli Klient posiada aktywną polisę ubezpieczeniową, rozliczamy się z nim zupełnie bezgotówkowo, a więc usuwamy szkodę, pomagamy w relacjach z ubezpieczycielem oraz tworzymy niezbędną dokumentację.

Lokalizacja wycieku, osuszanie oraz bezgotówkowe rozliczenie, czyli pełne wsparcie po zalaniu

W sytuacji zalania mieszkania, domu lub innej nieruchomości, kluczowe jest szybkie, sprawne i skuteczne działanie. Przede wszystkim trzeba zlokalizować wyciek, a następnie jak najszybciej zatrzymać jego przebieg i rozpocząć proces osuszania po zalaniu. Wtedy najważniejsze jest szybkie uporanie się z problemem oraz wdrożenie odpowiedniej techniki osuszania, która kompleksowo pozbędzie się nadmiaru wilgoci. Nasza firma zajmuje się osuszaniem m.in. mieszkań, domów oraz piwnic, a także garaży, hal i magazynów. Każdą realizację szczegółowo dokumentujemy, dzięki czemu wybierając naszą firmę, oprócz profesjonalnie wykonanej usługi, zyskujesz także niezbędne do rozliczenia się z ubezpieczycielem papiery. Wszelkie formalności przejmujemy na siebie, bo wiemy, że w takiej sytuacji masz już wystarczająco dużo na głowie.

Z nami rozliczysz się bezgotówkowo

Świadczymy usługi osuszania mieszkań, domów oraz wszelkich zalanych powierzchni m.in. w Krakowie, Skawinie, Myślenicach, Wadowicach, Brzesku oraz Nowym Targu. W najszybszym możliwym czasie zjawiamy się na miejscu, lokalizujemy wyciek, wybieramy najkorzystniejsze techniki osuszania i przystępujemy do działania. Załatwiamy również sprawę z ubezpieczycielem, a Ty nie musisz się o nic martwić.

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7