Osuszanie po pożarze

Udana akcja gaśnicza wiąże się z nadmierną ilością wody oraz substancji chemicznych w postaci oparów, którą należy w najszybszym możliwym czasie usunąć. Szybki proces osuszania oraz przywracania zalanego obiektu do stanu pierwotnego ma kluczowe znaczenie, ponieważ wszelkie pozostałości po akcji gaśniczej mają bardzo negatywny wpływ na różnego rodzaju powierzchnie obiektu.

Osuszanie po pożarze – Kraków i Małopolska

Osuszanie mieszkań, osuszanie domów po pożarze to niezbędny proces do wykonania przez profesjonalistów w każdym zalanym obiekcie, który początkowo został dotknięty pożarem. Osuszanie mechaniczne po przeprowadzonej akcji gaśniczej wymaga zastosowania specjalistycznych środków, sprzętów oraz wiedzy i doświadczenia. Użyta do gaszenia woda nie tylko zalewa palące się ściany czy obiekty, ale także dostaje się w warstwy izolacyjne posadzek, ścian oraz niszczy mienie. Szybkie, kompleksowe i skuteczne przeprowadzenie wszystkich wymaganych działań będzie znacząco wpływało na bezpieczeństwo w przyszłości. Swoje zlecenia realizujemy na terenie całego województwa małopolskiego.

Osuszanie po akcji gaśniczej – profesjonalna firma osuszająca po pożarze

Szybkie i sprawne działanie wykonane przez profesjonalistów w branży osuszania to najlepsza decyzja, dzięki której zyskasz oczyszczone i osuszone powierzchnie. Dlaczego warto osuszyć dom, mieszkanie lub inną powierzchnię po pożarze z naszą firmą? Korzyści skorzystania z pomocy specjalistów z branży osuszania po pożarze to m.in.:

– ograniczenie kosztów, a nawet możliwość bezgotówkowej formy rozliczenia się z aktywną polisą ubezpieczeniową,

– szybkie doprowadzenie powierzchni po pożarze do odpowiedniego stanu,

– bezpłatne oględziny oraz fachowa ocena sytuacji,

– profesjonalna obsługa fachowców,

– zbieranie dokumentacji niezbędnej dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego,

– profesjonalne i kompleksowe osuszanie po pożarze.

Jak krok po kroku wygląda osuszanie po pożarze?

Krok 1 – Ocena szkody oraz przygotowanie kosztorysu dotyczącego koniecznych prac związanych z usunięciem szkody po pożarze. Do tych prac możemy zaliczyć m.in.: usunięcie sadzy ze ścian i sufitów lub usunięcie wszelkich osadów popożarowych.

Krok 2 – Przedstawiamy dokładny plan działania związany z osuszaniem po pożarze, wykonujemy pomiary wilgotności, przygotowujemy niezbędną dokumentację, zdjęcia, a następnie przedstawiamy ewentualne zagrożenia, jakie mogą wystąpić podczas usuwania skutków pożaru.

Krok 3 – Przystępujemy do działania. Wykonujemy kompleksowe osuszanie po pożarze, a ponadto w naszej ofercie znajdziesz także osuszanie budynków, osuszanie budynków po powodzi, osuszanie piwnic, osuszanie posadzki oraz osuszanie podposadzkowe. Zajmujemy się również ozonowaniem wnętrz, odgrzybianiem.

Osuszanie po pożarze i nie tylko – firma osuszająca z Małopolski

Jako profesjonaliści z branży osuszania po pożarze działamy głównie na terenie województwa małopolskiego. Swoje zlecenia realizujemy na terenie Krakowa, Tarnowa, Wieliczki, Olkusza, Skawiny, Myślenic, Niepołomic, Oświęcimia, Chrzanowa, Wadowic, Brzeska, Bochni czy Zakopanego. Współpracujemy z klientami instytucjonalnymi, zakładami przemysłowymi, a także z osobami prywatnymi. Co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać? Od ponad 10 lat specjalizujemy się w osuszaniu powierzchni, dlatego w naszej ofercie posiadamy m.in.: osuszanie budynków, osuszanie budynków po powodzi, osuszanie budynku po zalaniu, osuszanie podposadzkowe, osuszanie posadzki, osuszanie piwnic, osuszanie mieszkań. Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami!

Zobacz inne nasze usługi:

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7