Osuszanie podczerwienią

PROFESJONALNE OSUSZANIE PODCZERWIENIĄ

Specjalistyczne osuszanie podczerwienią to innowacyjna metoda szybkiego i bezgłośnego odprowadzania wilgoci. Proces ten zależny jest od współpracy specjalistycznych promienników płytowych wraz z konwencjonalnymi osuszaczami. W takiej sytuacji skupione wiązki światła o odpowiedniej długości fali wywołują efekt termiczny. Następuje wtedy ogrzanie murów, a wilgoć przemieszcza się w kierunku podgrzanej powierzchni i zostaje w precyzyjny sposób odprowadzana. Wysoka technologia pozwala na zastosowanie różnych technik oraz technologii, które dają efekt wysuszonych i bezpiecznych ścian budynków.

OSUSZANIE PODCZERWIENIĄ – GDZIE STOSUJE SIĘ TĘ METODĘ?

Osuszone bezinwazyjnie powierzchnie pozwalają ponownie cieszyć się komfortem ich użytkowania. Ta metoda zapewnia zachowanie nienaruszonych struktur murów oraz brak pęknięć, bez konieczności wykonywania nawiertów. Przy pomocy tej metody nasza firma osuszy mury, ściany czy podłogi w domu, mieszkaniu, zabudowie szeregowej, motelu, hotelu, piwnicy, garażu, biurze, hali produkcyjnej czy innym pomieszczeniu użytkowym.

ZALETY OSUSZANIA PODCZERWIENIĄ

Osuszanie podczerwienią to proces, który charakteryzuje się wieloma zaletami. To działanie pozwala uzyskać zamierzony efekt przy zachowaniu bezpieczeństwa i odpowiedniej kondycji ścian, murów oraz podłóg. Nasza firma zapewnia szybką i skuteczną realizację, z zachowaniem ciszy i spokoju podczas realizacji zadania. Ponadto ten rodzaj usługi cechuje się również zachowaniem porządku zarówno w trakcie prac, jak i najważniejsze również po. Osuszanie podczerwienią nie wymaga inwazyjnych czynności.

Zobacz inne nasze usługi:

881 180 180
Pracujemy dla Ciebie 24/7